Ürün kategorisi
Bize ulaşın

İlgili kişi: Mison WANG

E-posta: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Telefon: 86-571-63522399

86-571-58838090

86-15990171382

Faks: 86-571-58838100

Posta kodu: 311419

MSN: wms1988@msn.com

Skype:misonchina

Adres: Yushan bölge, Fuyang, Zhejiang Eyaleti, Çin

Çin toptancı Çin pazarı Toptan Gıda katkı maddesi Cmc

Çin toptancı Çin pazarı Toptan Gıda katkı maddesi Cmc

Ürün DescriptionProduct adı: CMC (Carboxymethyl selüloz) CAS No 9004-32-4EINECS No 265-995-8Features:Carboxy metil Selüloz (CMC) beyaz ya da sütlü beyaz toz olduğunu. Bu doğal yapılır ve

Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması


Ürün adı: CMC (Carboxymethyl selüloz)

CAS No 9004-32-4

EINECS No 265-995-8

Özellikleri:

Carboxy metil Selüloz (CMC) beyaz ya da sütlü beyaz toz var. Bu doğal pamuk lifleri veya kağıt hamuru, etherification, arıtma ve kurutma yoluyla yapılır
işlem için Anyonik selüloz eter yapılır. Aşağıdaki özelliklere sahiptir:

1. daha iyi su adaptasyon

2. çevre dostu ürün


Uygulamaları ve yararları


Carboxy metil Selüloz (CMC) çeşitli uygulamalar ile bir üründür.

1. CMC viskozite değiştirici veya kıvam ve dondurma da dahil olmak üzere çeşitli ürünlerde emülsiyonlar stabilize etmek için gıda kullanılır. CMC geniş ölçüde gluten ücretsiz ve indirimli yağ gıda ürünlerinde kullanılır.

2. It Ayrıca birçok gıda dışı ürünler, diş macunu, laksatifler, diyet hapları, su bazlı boyalar, deterjanlar, tekstil boyutlandırma ve çeşitli kağıt ürünleri gibi bir kurucu olduğunu. Öncelikle bu highviscosity, toksik olmayan ve genellikle büyük kaynak fiber ya çam keresteden hamuru veya pamuk linter olduğu gibi hipoalerjenik olarak kabul edilir çünkü kullanılır.

3. ın Çamaşırhane deterjanlar, pamuk ve toprakların olumsuz şarj edilmiş bir bariyer yıkama çözüm oluşturma diğer Selülozik kumaşlar üzerine yatırmak için tasarlanmış bir toprak süspansiyon polimer olarak kullanılır.

4. CMC suni gözyaşları içinde bir yağ olarak kullanılır.

5. CMC de eczacılık içinde bir kalınlaşma ajan olarak kullanılır. Veteriner ilaçları, CMC büyük hayvanlar karın ameliyatları kullanılır, özellikle atları, bağırsak adezyon oluşumunu önlemek için.

6. delik açma bir madde olarak petrol sondaj sektöründe çamur, nerede bir viskozite değiştirici ve su tutma Aracısı görevi yapar.

7. CMC de buz paketleri içinde daha düşük donma noktası ve bu nedenle daha fazla soğutma kapasitesi buz daha sonuçlanan bir eutectic karışımı oluşturmak için kullanılır.

8. CMC tartarat veya şarap soğuk kararlılık elde etmek için kullanılır. Bu yenilik megawatt elektrik şarap sıcak iklimlerde soğuk eskiden kurtarabilir. Metatartaric asit daha istikrarlı ve tartarat yağış inhibe çok etkilidir.Hot Tags: Çin toptancı, Çin pazarı Toptan Gıda katkı maddesi Cmc yağ sınıf CMC sondaj
ilgili ürünler
Email Us
Sorgulama
Hangzhou Hongbo yeni malzemeler Co, Ltd